evroTarget | Together We Are Targeting The Success!
371
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-371,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.1,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Shërbimet Tona

Customer Care

Perkujdesja ndaj klientit eshte baze per nje zhvilim te kompanise si dhe produktit tuaj. Ne jemi shume te vetedijshem per kete, dhe per kete arsye, kemi fituar besimin e partnereve tane.  Më shumë.

Inbound

Nje qender e  sherbimit te klienteve inbound punon me mire kur ajo  iu ofron klienteve me nje pike te vetme kontakti pergjigje  per te gjitha pyetjet te mundshme. Më shumë.

Outbound

Ju gjithmonë mund të mbështeteni tek ne! Krijimi i besimit reciprok nuk është vetëm obligim i yni kontraktual, por një moral dhe profesional. Më shumë.

Back Office

Ne mund te marrim persiper raste pune te nje procesi te caktuar apo edhe procesin e tere si te tille! Ne garantojme per cilesi, shpejtesi dhe cmim. Më shumë.

Kompania

Ofrimi i sherbimeve ne fushen e telekomunikimit nuk eshte vetem aktivitet, eshte shume me shume, eshte afersi ne mes te kompanise dhe klienteles dhe ne mes te njerezve! evroTarget kete e ka kuptuar dhe e jeton cdo dite ne kompani! Klientela e juaj eshte edhe e jona, sepse ne jemi ne sherbimin tuaj!